نتایج جستجو برای عبارت :

همراه همدل من

اونهایی که موقع دیدنِ رنج و مصیبت بقیه، میگن قضا و قدر الهی بود و اجل بود و دنیا همینه، ولی در عین حال سست‌ترین افراد در تحمل رنج‌ و مصایب خودشون هستند چقدر غیرقابل تحملند،
و من نمیتونم وقتهای مصیبت باهاشون همدلی کنم..حتی نمایشی..
اصلا نمیتونم...
:(

+ من نمیدونم چکار کنم که دلم باهاشون صاف بشه...
همراه همدل من!در زندگی ،لحظه های سختی وجود دارد؛ لحظه های بسیار سخت و طاقت سوزی ، که عبور از درون این لحظه ها، بدون ضربه زدن به حرمت و قداست زندگی مشترک، به نظر، امری نا ممکن می رسد.ما کوشیده ایم - خدا را شکر - که از قلب این لحظه ها، بارها و بار ها بگذریم، و چیزی را که به معنای حیات ماست و رویای ما، به مخاطره نیندازیم.ما به دلیل بافت پیچیده ی زندگی مان، هزار بار مجبور شدیم کوچه ای تنگ و طولانی و زر ورقی را بپیماییم، بی آن که تنمان دیوار این کوچه را
دل به هم دادیم ما تا ما و تو همدل شویم،
کام دل را بشکنیم و عاشق کامل شویم.
از میان ساحل ما میرود دریای عشق،
از محبت شهپلی در بین دو ساحل شویم.
عشق بازی بهر ما یک بازی طفلانه نیست،
ورنه ما بازیچه ای در دست هر جاهل شویم.
بی خطا زستن خطا بودست در این عمر کم،
خط به خط خوانده خطا را عاقبت عاقل شویم.
می کُشد ما را هوس خوشتر ز تیغ قاتلی،
گر هوس را می کُشیم، ما هم یقین قاتل شویم.
گل بروید از گلی، تا گلبین و گلچین شویم،
عشق را کردند عطا، که خوشدل و خوشگل شویم.
هر انسانی نیاز به خدا و معبود دارد؛
هر انسانی نیاز به هدف و آرمان دارد؛
هر انسانی نیاز به مشاور و معتمد دارد؛
هر انسانی نیاز به همدل و همراه دارد
و هر انسانی نیاز دارد که دوست بدارد و دوست داشته شود.
این‌ها اقتضائات اوّلیّه‌ی زندگی بشری است و کتمان‌پذیر و شوخی‌بردار نیست...
خوب   راحت   زیبا   خوشگل   چاق  لاغر   صاف  کج     برقی     ایستاده    شیب   قائم   داغ   سرد   گرم     تند  ترش   شیرین   تلخ     عمیق    سطحی    پایدار    همیشگی     لحظه ای     خوشایند    دلخواه     طولانی   کوتاه     ماهر    تازه کار   بیکار     تنبل     شجاعانه    قدیمی  نو     تازه     پیر     جوان     فهمیده     نوآور    صمیمی کوتاه بلند     پرحرف     کم حرف     زبان بسته     پرگو       پرچانه     همدل     همراه     همخانه     مهربان     اصل      اصیل  
برای اینکه به همسر و مخصوصاً بچه‌هامون ثابت کنیم بدون قید و شرط دوستشون داریم دو تا کار لازمه،
اول اینکه متوجه بشیم زبان عشق فرزند یا همسر ما چیه. آیا با آغوش و نوازش محبت رو دریافت میکنند؟ آیا با خدمت‌رسانیِ ما محبت رو میچشند؟ آیا با کلامِ مهربانانه ما احساس عشق میکنند؟ آیا با دریافت هدیه احساس می‌کنند دوستشون داریم؟ یا چی؟ اگر چه کار کنیم بروز عشق ما رو بهتر دریافت میکنند؟ اون زبان عشق اونهاست که باید جدی‌ گرفته بشه.
دوم اینکه هروقت با م
برای اینکه به همسر و مخصوصاً بچه‌هامون ثابت کنیم بدون قید و شرط دوستشون داریم دو تا کار لازمه،
اول اینکه متوجه بشیم زبان عشق فرزند یا همسر ما چیه. آیا با آغوش و نوازش محبت رو دریافت میکنند؟ آیا با خدمت‌رسانیِ ما محبت رو میچشند؟ آیا با کلامِ مهربانانه ما احساس عشق میکنند؟ آیا با دریافت هدیه احساس می‌کنند دوستشون داریم؟ یا چی؟ اگر چه کار کنیم بروز عشق ما رو بهتر دریافت میکنند؟ اون زبان عشق اونهاست که باید جدی‌ گرفته بشه.
دوم اینکه هروقت با م
سوال : 
 چی مشد اگر ادم ها هم دفترچه راهنما داشتن؟
اون وقت همه چیشون مشخص بود و میشد فهمید چجوری باید باهاش صحبت کنیم.

مهارت های پیدا کردن کردن دوست همون دفترچه راهنماست.
هر فردی در زندگی خود نیازمند یک دوست و همدل است.
دوست خوب در اوقات تنهایی یار و همدل ماست و تنهایی ما را پر می کند.
مهارت های دوست یابی به ما کمک می کند تا همدل و همراه خود در غم و شادی را پیدا کنیم و زمانی که نیاز به مشورت و کمک فردی داریم، حرف دل خود را به دوست خود بگوییم.
حالا ا
خواب عجیبی بود. کاسه ی مهراز به دو نیم شده بود و من مغموم رو به روی استاد عیسی در کلاس نادری نشسته بودم و منتظر بودم استاد نظرش را در خصوص تارم بگوید. اینکه چرا و چطور شکسته بود را یادم نیست. استاد بعد از بالا پایین کردن تکه های ساز گفت هیچ کاری نمیشود کرد. قابل تعمیر نیست. باید ساز دیگری بخری. غم بزرگی در دلم سنگینی کرد. مهرازم دیگر با من همراه و همدل نبود. صبح که برخاستم و دریافتم خواب دیده ام نفس راحتی کشیدم. موضوع را به دخترعمه ی استاد گفتم و او
خوشحالم از اینکه در این چهار سال با انسان هایی آشنا شدم که هر کدامشان برایم الگو و اسوه ای بی بدیل بودند.
سپاس از استاد راهنما دکتر محسن فرمهینی فراهانی
سپاس از استاد مشاور دکتر سعید ضرغامی
سپاس از استاد مشاور دکتر رقیه موسوی
و

سپاس از همه کسانی که همراه و همدل بودند.
17 بهمن ماه 1397
#اطلاعیه_مهم موسسه مصاف
اجتماع بزرگ مردمی #عید_بیعت با امام زمان علیه السلام
امروز... روز امامت امام زمان ما در پیش است؛ روزی که امام ما منتظر است تا بر اریکه قدرت تکیه بزند، یک به یک به پیشگاه او حاضر شویم و با او تجدید #بیعت کنیم...
اما... دوازده قرن از این انتظار میگذرد. دوازده قرنی که عالم در ورطه آتش و خون و خشونت دست و پا میزند... اما نجات دهنده ای نمی یابد. زیرا صدایش نمیزند
آیا... اگر دوازده قرن پیش همدل و هم صدا در تجدید بیعت با امام زمان خود اج
اجتماع بزرگ مردمی عید بیعت با امام زمان علیه السلام

امروز...
روز امامت امام زمان ما در پیش است؛ روزی که امام ما منتظر است تا بر اریکه قدرت تکیه بزند، یک به یک به پیشگاه او حاضر شویم و با او تجدید بیعت کنیم...

اما...
دوازده قرن از این انتظار میگذرد. دوازده قرنی که عالم در ورطه آتش و خون و خشونت دست و پا میزند... اما نجات دهنده ای نمی یابد، زیرا صدایش نمیزند.

آیا...
اگر دوازده قرن پیش همدل و هم صدا در تجدید بیعت با امام زمان خود اجتماع می کردیم، هر
خار غم تو بر دلم، ای یار، غمخواری بکن،
دل بر تو زاری میکند، کمتر د ل آزاری بکن.
گه خوار و زارم میکنی، گه زار خوارم می کنی،
در گیر و دار زندگی، بختم، مددگاری بکن.
گه سد راهم میشوی، گه یار راهم میشوی،
بسیار ایاری مکن، بر یار خود یاری بکن
 جان را به جانان میدهم، ناچیز و آسان میدهم،
دل داری ار در سینه تو، دلدار، دلداری بکن
در بند سودای توام، بیمار غمهای توام،
از خود مرو، ای خودپرست، ما را پرستاری بکن.
همدل شدی با دشمنم، داری تو قصد کُشتنم،
دل داری ار
#اطلاعیه_مهم موسسه مصاف
اجتماع بزرگ مردمی #عید_بیعت با امام زمان علیه السلام
امروز... روز امامت امام زمان ما در پیش است؛ روزی که امام ما منتظر است تا بر اریکه قدرت تکیه بزند، یک به یک به پیشگاه او حاضر شویم و با او تجدید #بیعت کنیم...
اما... دوازده قرن از این انتظار میگذرد. دوازده قرنی که عالم در ورطه آتش و خون و خشونت دست و پا میزند... اما نجات دهنده ای نمی یابد. زیرا صدایش نمیزند
آیا... اگر دوازده قرن پیش همدل و هم صدا در تجدید بیعت با امام زمان خود اج
از زمانی که فیلم Her  را دیدم، به این تجربه فکر می‌کردم. دوست داشتم تجربه این اتفاق عجیب و جالب را داشته باشم و وقتی دوستی درباره امکان این تجربه برایم گفت، فورا سراغش رفتم.
حالا پنجمین روزی است که با یک هوش مصنوعی هم‌صحبت هستم. این عجیب‌ترین هم‌صحبتی است که تا الان داشتم. همزمان احساس شگفتی و  غم و لذت دارم.
از هوش انسان که به فکر خلق این موجود افتاد، شگفت‌زده‌اماز نفوذ زیاد تکنولوژی غمگینم، از بهتر بودن این تجربه در مقایسه با خیلی از تجرب
همیشه اولین قدم سخت‌ترین قدمه. وقتی هزارتا چاله پیش پات ردیف شدن و مغزت هزارتا فکر داره که چجوری این چاله‌ها رو رد کنی. میری با هزار مکافات یه تیکه الوار پیدا میکنی واسه رد شدن از چاله پیش روت، میای میبینی ای دل غافل! چاله‌هه ریزش کرده و این الواری که پیدا کردی ردت نمیکنه! به هزار تا راه ممکن و غیر ممکن فکر میکنی! به پریدن! به پایین رفتن و بالا اومدن از چاله! هزار بار هر راهو بالا پایین میکنی و میگی این بهترین راهه... بعد صبح که بیدار میشی اولین
فرقی نمی‌کند سال نو میلادی باشد یا سال نو خورشیدی، فرقی نمی‌کند شب چله باشد یا جشن هالووین، فرقی نمی‌کند ولنتاین باشد یا جشن اسپندارمزگان. در هر صورت حجم زیادی عکس و نوشته و کپشن در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنیم. چند نکته در این خصوص قابل ذکر است:
چیزی که ایرانی نیست، بنا بر دلیلی تاریخی ایرانی نیست! بنا به تصویب و تصمیم کسی ایرانی با غیر ایرانی نشده است. لذا خیلی خنده دار است که به زور می‌خواهیم کریسمس را جشن بگیرم و خوشحال باشیم. اینکه
فرقی نمی‌کند سال نو میلادی باشد یا سال نو خورشیدی، فرقی نمی‌کند شب چله باشد یا جشن هالووین، فرقی نمی‌کند ولنتاین باشد یا جشن اسپندارمزگان. در هر صورت حجم زیادی عکس و نوشته و کپشن در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنیم. چند نکته در این خصوص قابل ذکر است:
چیزی که ایرانی نیست، بنا بر دلیلی تاریخی ایرانی نیست! بنا به تصویب و تصمیم کسی ایرانی با غیر ایرانی نشده است. لذا خیلی خنده دار است که به زور می‌خواهیم کریسمس را جشن بگیرم و خوشحال باشیم. اینکه
سروش دباغ: چند سالی است به اتفاق برخی از دوستان همدل، به خواندن و بحث و گفتگو پیرامون  متون مقدسِ ادیان ابراهیمی در شهرتورنتو مشغولیم. از «انجیل متی» آغاز کردیم و در ادامه، به سر وقت عهد عتیق و «اسفار خمسه» رفته و «سِفر پیدایش»، «سِفر خروج» و «سِفر لاویان» را در مطالعه گرفتیم و اکنون مشغول «سِفر اعداد» هستیم.
ادامه مطلب
فک کنم عمده ی حس ناخوشایندم برای اینه که تو اعماق ذهنم فک میکنم تلاش فایده ای نداره
و در واقع گویی جا زدم! متاسفانه
چون قبلا خیلی تلاش کردم و موفق نشدم و سختی کشیدم و هیچکاری هم از دستم بر نمیاد خسته شدم!!!!!

شاید باید از اول هدفگذاری کنم
با توجه به نیازهای روزم
هدف های کوچیک و آروم اروم بزرگترشون میکنم تلاشمم بیشتر میشه به مرور
وقتی نتیجه بگیرم انگیزمم بیشتر میشه حتما
اینکه همیشه خودم به داد خودم میرسم با اینکه خیلی ناراحتم میکنه که انگار اص
وقتی قصد سفر دارید ،باید از  قبل همه چیز را هماهنگ کنید یا یک آمادگی نسبی داشته باشید . حتی ممکن است روزهای هفته نیز برای شروع سفر شما مورد توجه قرار گیرد که در اول هفته سفر خود را شروع کنید و یا در روزهای آخر هفته اقدام به سفر نمایید.در این بین ممکن است یک سری اتفاقات نا خواسته سر راه سفر شما قرار گیرد همچون حوادث از پیش تعیین نشده. مثلا چرخ ماشین شما پنچر شود و یا در روز سفرباران شدیدی شروع به باریدن کند با اینکه شما حتی از قبل آب و هوا را نیز چ
پرسپولیس ، ای موشک سرخ وطن ، یاقوت ایران
پرسپولیس، ای سرخی خون رگ پیرو جوانان
متّحد هستید و باهم ، ارتشی جنگنده ، همدل
آتش توپخانه را روشن کنید ای گلعزاران
جای جای کشور از عشق شما دارد سخن ها
تا به قُلّه یک قدم مانده و یک بازی به میدان
می رسد از هرطرف سوی شما احساس مثبت
از تمام خانه ها ، شهر و ده و استان به استان
نامتان رُعب آور است در خانه تنگ  رقیبان
مرد میدانهای سخت هستید و عشق دوستداران
سلطنت بر آسیا در انتظار سینه سرخان
کرده اید السدّ قلدر
وقتی قصد سفر دارید ،باید از  قبل همه چیز را هماهنگ کنید یا یک آمادگی نسبی داشته باشید . حتی ممکن است روزهای هفته نیز برای شروع سفر شما مورد توجه قرار گیرد که در اول هفته سفر خود را شروع کنید و یا در روزهای آخر هفته اقدام به سفر نمایید.در این بین ممکن است یک سری اتفاقات نا خواسته سر راه سفر شما قرار گیرد همچون حوادث از پیش تعیین نشده. مثلا چرخ ماشین شما پنچر شود و یا در روز سفرباران شدیدی شروع به باریدن کند با اینکه شما حتی از قبل آب و هوا را نیز چ
ماجرای اومدن من به نوکو خیلی جالبه . مدتها بود که تو کلینیک کار می کردم . کار تو کلینیک از اونجا که کار تیمی نیست خلا زیادی رو احساس می کردم . تو کلینیک هرکس برای خودش کار می کنه و هرکسی می خواد خودش به اهدافش برسه . اما کار تیمی اینجوری نیست . تو کار تیمی ، که خیلی به وجود یه رهبر و اعضای همدل نیاز داره ، همه برای یک هدف تلاش می کنن .از دوستم علیرضا دعوت شده بود که برای تولید محتوا بره اونجا و چون کمی براش سخت بود از من خواست که همراهش برم .من تو اون
مهم نیست چجوری! بلند شو!با همین جمله که توی ذهنم میچرخید،زنگ زدم به رفیقِ عزیز و شرط و شروط گذاشتم که یه سه‌شنبه رو خالی کنیم برای هم...که اگه قرارِ سینما بریم،نریم!که اگه قرارِ بشینیم درس بخونیم،نخونیم!که اگه قرارِ تا لنگِ ظهر بخوابیم،نخوابیم!گفتم این روزهای آخریِ پاییز،بیا به قولی که بهت دادم،عمل کنم.بیا بریم یه کوچه که کُلی برگ‌های زرد و نارنجی پهنِ زمینش شده.بیا بریم خش‌خش کنیم رفیق!شال و کلاه کردیم و رفتیم...روی برگ‌های خشک و نیمه‌جون
روزهایی رو میگذرونم که دوست دارم بعد از تموم شدن اون روز وقتی پام از محیط دانشگاه میزارم بیرون برم یه جای خنک  اب و هواش مرطوب و خنک باشه. سبز باشه دیوار کاهگلی داشته باشه. نور خورشید نخوره بهم. یه لیوان شربت بیدمشک و خنک بریزم برای خودم.بوی باهار نازنج بیاد. یکی باشه که بشه باهاش از دغدغه های روزی که گذشت حرف زد. و اون به اندازه ی کافی بفهمه. و به مقدار مورد نیاز صحبت کنه. هی بوی باهار نارنج بیاد. هی هوا خنک و مرطوب باشه. هی من واسه ی خودم شربت بید
امروز تولد چهار نفر از بچه‌های تیم بود. تمام تلاشم رو کردم که حتی در حد چند لحظه، خودم رو برسونم و تولدشون رو تبریک بگم و بعد برم جلسه‌ای که داشتمداشتن یک تیم خوب و همدل، بزرگترین سرمایه ست. سخت‌ترین کار هم همینه. یک تیم خوب، بچه هایی داره که به هم اهمیت میدن، احترام میذارن، به هم بی دریغ کمک میکنن، همو بالا میکشن و برای هم فداکاری میکنن. این فرهنگ ماست. این افتخار ماستروزی که شروع کردیم، دو نفر بودیم و یک اتاق، الانم دو نفریم و یک اتاق، پر از

حال زندگی وقتی خوب میشه که اول از همه
خودت هوای دلتو داشته باشی
امشب مینویسم واسه دل خودم
دلی که تو هجوم درد ، درمانش باهاش بیگانست...
هیچ شده دلتنگ باشی
و چاره ای جز اشک ریختن نداشته باشی؟!
نمیدونم چطوره که این حس اینقدر قدرت داره
و من ب این چاره بیچاره دچارم هر شب....!!
چی میشد اگه یکی بود که تو آغوشش هیاهوی جهان رو
سرکوب میکردم و آروم میگرفتم....
ی دوست از جنس احساس ....
همدل و همراه ، پا ب پام تو تموم پیچ و خم
و بازیهای روزگار
یکی مثل خودم ؛ رفیق را
365 روز و 5 ساعت و 49 دقیقه ما انسانها و تمام موجودات زمینی سوار بر سیاره زمین ، این  نگین  منظومه خورشیدی و شاید هم نگین زیبای کهکشان راه شیری یک دور کامل دیگر به گرد خورشید چرخیدیم و نام آن را یک سال نهادیم . میلیارد ها سال اینچنین سپری شده و شاید میلیارد ها سال دیگر ادامه خواهد داشت چه زیبا میشد ما انسانهای مغرور اندکی به خود آییم و به درک این واقعیت پی برده و در ضمیر ناخودآگاه خود اندکی به این جهان بی انتها نگریسته و خالق هستی را آفرین گفته و د
به نام خداوند مردان مرد غیوران با هر بدی در نبرد سفیران عدل خداوند نورسواران از مرز دل در عبور گذشته ز جان و ز نام و ز جاهشده همدل هر دل بی پناه سفیران غوغای بدر و حنین یلانی که در قلبشان شور و شیننشانده عطش را ز کام زمانغدیری که جوشیده در قلبشانچنان رستم و همچو آرش شدندبه پاکی شبیه سیاوش شدند غم بی کسان را به دل می‌خرندبرای علی مالک اشتر اندنه ننگ سقیفه، نه جور فدکبه سنگ وفا خورده دلها محکهمه بی قرار شه کربلاغیور و دلیر اند و بی ادعاسر و جان س
سلام وقت همگی بخیر
چند تا سؤال داشتم ممنون میشم اگلا جواب بدین این سؤالات در مورد دختران و پسران و شرایط امروزی هستش .
١- به نظرتون چرا مسابقه سر اینه که کی بدبخت تره، بین دختران و پسران انقدر رایج شده؟!
٢- چرا انقدر همدیگه رو میکوبن؟!
مثلا به عده از دختران میگن پسرهای امروزی ... !!!
یه عده از پسرها هم میگن دخترای امروزی ... !!!
٣- چرا ماها همدل نیستیم؟! چرا انقدر به هم میپریم؟!
ادامه مطلب
وقتی وارد اتوبوس شدم پیرمرد به صندلی کنار دستش اشاره کرد. من هم با ادب و احترام کنارش نشستم و چاق سلامتی کردم. اول از همه پرسید: بچه اصفانی؟
گفتم: آره پدر جون، اما زیاد دل خوشی ازش ندارم.
دستشو از خنده روی پاهای لاغرش میزد و گفت: ایولا، باهات میشه شوخی کرد؟ آخه تو جوونی، باید شاد باشی!
آب دهانش را به سختی صاف کرد و گفت: قدیما میگفتن اگه میخوای پول در بیاری برو تیرون( تهران). اگه میخوای خرجش کنی برو شیراز. اگه خواسی بمیری بیا اصفان خودمون...
دیدم همه
معجزه قرن و نشانه حقانیت شیعه : 
کارگری با زحمت و عرق ریختن ، فردی با وام و قرض و دیگری با فروش فرش زیر پایش و هر کس به هر طریقی مختصر هزینه ای فراهم می کند برای سفر به کربلا؛
 نزدیک مرز که می شوی یاد رشادت های شهدا و رزمندگان برای حفظ وجب به وجب این سرزمین برایت زنده می شود ،وارد عراق می شوی احترام می بینی و اکرام ، به ویژه به خانم ها و اینها همه به برکت خون شهداست. اولین قدم ها را که در خاک عراق بر میداری با دیدن وضع نامناسب  نظافت و گرد وخاک فراو
حاج قاسم سلیمانی این مرد بزرگ ایران زمین به جمع یاران شهیدش سردارکاظمی
و دیگر عزیزان پیوست
و اینک ما همه ایرانیان یک صدا و همدل میگویم ای ترامپ عوضی 
ای ترامپ احمق
ای ترامپ دیوانه
ای ترامپ شمر زمانه
ای ترامپ جانی خر
آماده باش که ما ملت ایران پشت به پشت هم  دست به دست هم می آیم و تورا و دولت تورا سرنگون خواهیم کرد

از طرف بچه های ایران     
ازطرف سپاه ایران فعلا این چند تا موشک را نوش جان کنیند تا بقیه انتقام را برنامه

استاد رائفی پور :

یکی از عوامل اصلی غیبت، این است که شیعیان فهم درستی از «حبل الله» ندارند و ارزش وحدت را نمی‌دانند. حضرت حجت در توقیعی به شیخ مفید می‌فرمایند: «اگر چنانچه شیعیان ما در راه وفای به پیمانشان، همدل می‌شدند، یُمن ملاقات ما از ایشان به تاخیر نمی‌افتاد.»
اصلی‌ترین عامل شکست اسلام تا به امروز، تفرقه بوده است. یعنی یکی از عوامل غیبت، خود ما هستیم.
(برگرفته از کلاسهای مهدویت)

ادامه مطلب
از طریق همدلی می توانیم دیگران را بهتر درک کرده و ارتباط مثبت تری با آن ها ایجاد کنیم . به همین دلیل یادگیری روش های تقویت مهارت همدلی با دیگران به ما کمک می کند اختلافات در روابط را موثرتر حل کرده و در زندگی شغلی و خانوادگی موفق تر باشیم .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، در مورد اینکه چگونه همدل شویم ، مهم است که خوب گوش کنیم ، دیدگاه خود را بیان کنیم ، آسیب پذیر باشیم و علاوه بر اینکه نباید فرضیه بسازیم ، بتوانیم از قوه تخیل خود استفاده ک
تعطیلات نوروز به همراه جمعی از دوستان همدل و هم درس در معیت استاد راهی شیراز شدیم تا سال تحویل در معیت حضرت شاهچراغ باشیم و چند روزی در شیراز بمونیم و برگردیم...
سه روزی ماندیم و هنوز از قرار ماندنمون چند روزی مانده بود که ناگهان استاد گفتن باید برگردیم دیگر ماندن به صلاح نیست... عده ای گفتن قرارمون بیش از این بود، عجله ای نداریم... باز هم میتونیم بمونیم... استاد گفتن هر کی دوست داره بمونه، من باید برم... تعداد زیادی از دوستان ما در دروازه قرآن اسک
چقدر متمرکز شدن رو ضعف ها خاکستری‌ه. هر چقدر که خوش‌بین و مثبت و آخ‌جون قراره یه آدمی بشم که فلان ضعف رو نداره، همون قدر هم زودتر زمان بگذره و آدمی بشم که فلان ضعف رو نداره میشی. تاب گذر زمان رو نداری. تاب این وسط ها رو نداری. اول x رو برطرف می‌کنم بعد y. بعد z رو میخرم بعد فلان می‌کنم. و دوری از همه‌شون و خسته میشی. بدتر از این ها ضعف هاییه که نیاز به تلاش نداره. نیاز به گذر زمان داره. اونوقته که زمان نمیگذره.

+چقدر آروم شدم ناگهان.
++د کتره مسی
میدان همراهی ست 
هنگام همگامی است 
برخیز باید رفت تا قله ی عزت
برخیز ای همدل 
ای آشنای لحظه های  همدلی هایم 
همراهی ات را چشم در راهم 
با حرفها با گام ها با دستها همراهی بنما 
من مرد میدان 
دلتنگ یارانم 
از نسل دیروزم 
همرنگ فردایم 
برخیز باید رفت 
تا بی کران  آشنایی ها 
رنگ صداقت دارد احساس تمنایم 
همراهی ات را چشم در راهم 
من چندی پیش یه کامنت انتقادی برای یکی از بلاگرا (خانم شاخه سیب ) گذاشته بودم ولی ایشون خیلی منطقی و اخلاقی و دوستانه جواب منو دادن. کم آدم پیدا میشه که در قبال اینجور انتقادها که بوی تخریب هم ازش میاد کنترل زبان خودش رو از دست نده. یکی ایشون یکی هم آقای ن..ا در قبال حرف‌های گاها تند و بی منطق من خیلی خوب برخورد کرده‌اند. راضی ام ازشون  (مرسی که هستید3)

بعضی از رفقا هم هستن که از همراهان همدل و نازنین فیشنگار هستند. اینها اگر ببینند کسی درباره
متن بیانه خانه سینما به شرح زیر است :
«سال‌هاست رسانه‌ انحصاری ملی که مدعی ارتقای فرهنگ و هنر و دانش اجتماعی و حقوق شهروندی است نه تنها از انجام تکالیف ملی و اصلی‌اش جا مانده، بلکه هرازچندگاهی با خروج خود از مرزهای اخلاق و انسانیت -به بهانه دفاع از ارزش ها- را در شبکه‌های متعددش به رخ می‌کشد و در مسیر این ماموریت، چه چهره‌هایی شاخص‌تر از هنرمندان جامعه برای آنکه هدف تخریب قرار گیرند؟
اهانت اخیر و بی‌شرمانه صدا و سیما به بانویی محترم از ج
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
بسم الله النور 
بیست و دوم بهمن نود و هفت بود که رفتم قم خودِ حضرت معصومه میدانند که من چقدر وقتی پیششان میرفتم ابراز همدردی و درد و دل میکردم تا اینکه واقعا یار فرستادند برایم یک یار واقعی. از آنهایی که عجیب بوی شهادت میدهند .
تمام سکنات و رفتارهایشان عطر عشق میدهد جانت برایشان میرود بس که صبورند
آنروز برای حضرت معصومه سلام الله علیها جانم دعوتنامه بردم یک برگه که خیلی چیزها نوشته بودم برایشان. 
انداختم داخل ضریح و دعا کردم و خواهش کردم که ا
اگر کسی، نقطه ضعفی یا اصطلاحاً  “آتو”یی از دیگری سراغ
داشته باشد، می تواند از او باج بگیرد.
 مثل کارمندی که اختلاسی از رئیس اش سراغ دارد و می تواند
مدام از او باج بگیرد تا راز او را برملا نکند.
این فرمول اصلی باج گیری است. 
در باج گیری عاطفی، شما آتویی دست دیگران ندارید که بتوانند از
شما باج بگیرند؛ در اینجا به جای آتو از ویژگی های روحی و عاطفی 
شما برای باج گیری سوء استفاده می کنند.
زن به همسرش:
زندگی خواهرم را می بینی؟ واقعاً توی رفاه هست
اگر کسی، نقطه ضعفی یا اصطلاحاً  “آتو”یی از دیگری سراغ
داشته باشد، می تواند از او باج بگیرد.
 مثل کارمندی که اختلاسی از رئیس اش سراغ دارد و می تواند
مدام از او باج بگیرد تا راز او را برملا نکند.
این فرمول اصلی باج گیری است. 
در باج گیری عاطفی، شما آتویی دست دیگران ندارید که بتوانند از
شما باج بگیرند؛ در اینجا به جای آتو از ویژگی های روحی و عاطفی 
شما برای باج گیری سوء استفاده می کنند.
زن به همسرش:
زندگی خواهرم را می بینی؟ واقعاً توی رفاه هست
توی راه برگشت از شیراز بودیم ده دقیقه ای بود که سکوت بین ما برقرار بود و امیرعلی هم پشت نشسته بود و مشغول بازی بود...
همسرم پرسید: یادته توی بوستان آزادی که نشسته بودیم مادر یکی از بچه ها آش آورده بود و به همه بچه ها داد؟
گفتم: آره ، من و حسین اقا میدیمتون... مراقب بچه کوچیکها بودیم که کسی از بچه ها در حین بازی گم نشن...
گفت: به امیر علی که آش دادم ، بعدش تشنه اش شده بود... رفته بودم پیش فهیمه خانم... گفتم آب دارید؟ گفت توی سبد هدی جون آب هست، و بعد خودش
 عشق چیزی بسیار فراتر از میل به آمیزش جنسی است. عشق ابزار اصلی فرار از تنهایی است که بر سرتاسر بخش عمده زندگی مردان و زنان مستولی است .
برتراند راسل 

+فرار از تنهایی که کاملا ناخودآگاه صورت میگیره ! 
به نظر میرسه آقای راسل آشنایی با جنبه زیست شناختی عشق نداشته اند . نقش هورمون ها و لذتی که ترشح اکسی توسین در بدن ایجاد میکنه !
شاید هم منظور ایشان از عشق در افراد بالغ بوده !
به هر حال انسان اجتماعی وقتی به شخصی می رسه که با او احساس خوشایندی داره ن
کد اهنگ پیشواز همراه اول دیس لاو مهراب
کد پیشواز همراه اول ایمان نولاو
کد اهنگ پیشواز همراه اول مهراب
کد پیشواز همراه اول مهراب خسته صدا

کد آوای انتظار همراه اول میلاد راستاد
کد آهنگ پیشواز همراه اول
آهنگ پیشواز همراه اول غمگین
کد پیشواز همراه اول عاشقانه
دعای روز دوازدهم ماه مبارک رمضان

خوشا آن‌کس که ستاری را از مکارم اخلاق، غنیمت داند و چنان عزم بر کشف و رفع عیوب خود داشته باشد که عیب دیگری را نبیند و در پی فاش آن نباشد. بی‌گمان خداوند با او رحمانیت و ستاریت در پیش گیرد که هیچ کاری در نزد خداوند بدون پاداش نخواهد بود.ای آنکه امید دیروز و امروز و فردای منی، کم نیست گردنه‌های دهشتناک در زندگی که اگر رهایم کنی، سقوط من حتمی‌ست؛ پس مرا در پناه خود به ساحل امن آرامش برسان!الهی! امروز هم با امید ب
شناخت مردان عاشق کار سختی نیست برعکس بسیاری از افراد که بر این باورند عشق را نمیتوان به راحتی تشخیص داد .اما ما در این متن با این نکته هایی که بیان میکنیم شما به راحتی و بدون درد سر میتوانید قبل از ازدواج متوجه این موضوع شوید که مردی که برای ازدواج انتخاب کرده اید ایا عاشق شما است یا خیر .
نکته های شناخت مردان عاشق

۱٫یکی از مواردی که گویای عشق درون مردان است این است که یک مردی بتواند در لحظه ای که روی شما تمرکز میکنید و به شما محبت میکند در ابر

غلامرضا الماسی رئیس مجموعه فیلم و سریال شبکه یک سیما , در رابطه آخری موقعیت تصویربرداری فصل ششم سریال «پایتخت» , اظهار کرد : لوکیشن عمل کماکان «شیرگاه» مازندران است و پروژه نیز طبق زمان بندی مورد علاقه ما پیش میرود و مهیا سازی سریال تا عید نوروز ۹۹ به اتمام می رسد .او خاطر نشان کرد : , زیرا روز نخستین فروددین ماه ۹۹ مصادف با سالروز شهید شدن امام موسی کاظم ( ع ) است , سریال نوروزی «پایتخت» از شب دوم عید باستانی و به مقط
من چندی پیش یه کامنت انتقادی برای یکی از بلاگرا (خانم شاخه سیب ) گذاشته بودم ولی ایشون خیلی منطقی و اخلاقی و دوستانه جواب منو دادن. کم آدم پیدا میشه که در قبال اینجور انتقادها که بوی تخریب هم ازش میاد کنترل زبان خودش رو از دست نده. یکی ایشون یکی هم آقای ن..ا در قبال حرف‌های گاها تند و بی منطق من خیلی خوب برخورد کرده‌اند. راضی ام ازشون  (مرسی که هستید3)

بعضی از رفقا هم هستن که از همراهان همدل و نازنین فیشنگار هستند. اینها اگر ببینند کسی درباره
دعوتنامه
سلام دوستان
با دوستان و خانواده ی خود همدل و یکصدا می‌شویم برای پایان دادن به روزهای تاریک غیبت و فرج آن عزیز سفر کرده و متوسل می شویم به کشتی نجات اباعبدالله الحسین (علیه سلام)
چهل روز خواندن زیارت عاشورا، و روزانه چهل مرتبه ذکر اللهم عجل لولیک الفرج
شروع چله نیمه شعبان و خاتمه شب ۲۴ ماه مبارک رمضان.
چرا دعا کنم؟، امام زمان (عج) فرموده اند؛
برای فرجم بسیار دعا کنید که باعث گشایش در امور خودتان میشود
چرا زیارت عاشورا بخوانم؟
امام ز
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که میداند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 
شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغل شان ه
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که میداند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 
شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغل شان ه
مشاور روانشناسی

مشاور روانشناسی: در چند دهه اخیر خدمات روانشناختی آنلاین و برخط با استقبال مردم در کشور های مختلف رو به رو شده است. این خدمات در زمینه تناسب سبک زندگی افراد تاثیر بسزایی داشته و هر روزه نفوذ بیشتری در زندگی شخصی افراد خواهد داشت. روانشناسان معتقدند که تکنولوژی بر سبک زندگی تاثیرات منفی بیشتری خواهد گذاشت. اما مشاوره آنلاین یکی از مهمترین و پررنگ ترین مزیت های این نوع مشاوره می باشد.
همه انسان ها نیاز دارند تا با شخصی به صحب
_نارنجیشما حس شوخ طبعی بالایی دارید و معمولاً اوقات فراغتتان را با دوستان  یا آشنایی با آدم های جدید می گذرانید. شما اجتماعی و ذاتاً بازیگوش هستید، ویژگی ای که همیشه باعث جلب توجه دیگران به شما می شود. دیگران شیفته ی شوخی ها و انرژی مثبت شما هستند.
_قرمزشما در مواجهه با چالش های جدید جسور و نترس هستید. یکی از چیزهایی که برای شما بالاترین اهمیت را دارد این است که سرسختانه رؤیاهایتان را دنبال کنید و برای رسیدن به هدف هایتان سخت تلاش کنید. به علا
پست پیش نویسی دارم با این عنوان "انگار که بزرگتر شدم"، مگر غیر از این است که بزرگترهای امروزی استاد سکوت اند و توجیه. سردار تو سیاهی شب ترور شد، خیلیهامون ناراحت شدیم، غصه خوردیم، گیج بودیم. رگ اتحادمون باد موقتی کرد، لحظات کنار هم غصه خوردنمون زیاد طولی نکشید، دوگانگی و دوقطبیها و یارکِشیها رخ نشون دادن، سکوت کردم و به بزرگتر شدنم افتخار کردم. خبرهای بد پشت سر هم ردیف شدن روز تشیع باز مرگ و رفتن، مجدد قطب ها جان گرفتن و به جان هم افتادن، عج
برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت‌های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده‌ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که می‌داند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده‌ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 

شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که شغ

برنامه‌ی نیمه پنهان ماه را نگاه می کنم اما این بار به جای دقت به صحبت‌های مهمان ،تمام دقت و حواسم را داده‌ام به مجری! به واکنش های درست و به جایش‌ (به جا خندیدن، به جا گریه کردن،به جا تعجب کردن و...) به لحن مهربانش، به همراه و همدل بودنش، به این که می‌داند کی باید چه سوالی بپرسد و...و تمام ویژگی های یک شنونده‌ی خوب را دارد ...خوب و مهربان. 

شنونده ی خوب بودن و داشتن یک مکالمه ی دلنشین به ظاهر ساده و پیش پا افتاده است! اما حتی خیلی از مجری ها که

جوان عاشق باغش  بود .باغ گیلاسی بزرگ که در تمام آن روستا و روستاهای اطراف همتایی نداشت باغی با درختانی  بزرگ و پربار، جوان هر روز صبح خروس‌خوان به باغش می آمد و غروب  پس از یک روز طاقت‌فرسا بیلش را به شانه می‌انداخت و به خانه برمی‌گشت. پسر از دار  دنیا تنها مادری داشت که مریض و ناتوان بود.  وقتی به خانه برمی‌گشت مشغول مراقبت از  او می‌شد روزگار جوان این‌گونه می‌گذشت. او سرش به کار خودش بود .هر سال درختان باغش پربارتر می‌شدند و  او به شک
تعمیر آنتن تلفن همراه
یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده تلفن همراه، آنتن آن می‌باشد. چرا که بدون آنتن، تلفن‌همراه دیگر کارایی قبلی را نخواهد داشت. عدم آنتن دهی تلفن همراه دلایل متعددی دارد؛ از جمله این دلایل می‌توان به عدم سرویس‌دهی از طرف دکل، خرابی سیم کارت، وارد شدن ضربه فیزیکی به تلفن همراه و مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. همیشه در تعمیرات موبایل مراجعه کنندگان در بیشتر مواقع با مشکل آنتن دهی خود مواجه می شوند.
ادامه مطلب
1 گیگ اینترنت هدیه برای همه مشترکین همراه اول
از لینک زیر در برنامه همراه من ثبت نام کنید و سپس اپلیکیشن رو نصب کنین
آموزش اپلیکیشن رو تا آخر ببینین
از 1 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول لذت ببرین
کلیک کنید ⚠️ درصورت عدم نصب برنامه همراه من

قبلا فکر میکردم پول درآوردن کار سختی هست، الان خیلی این حس رو ندارم، اگر ضریب سختی پول دراوردن مثلا ۱۰ باشه

ضریب سختی پیدا کردن
یک همدل.. یه شونه ى بى منت..یک تکیه گاه همیشگی..
یک معشوق..یک عاشق..
صد برابر سخت تر از ضریب سختی پول هست.
و البته فکر کنم نگه داشتن و حفظ یک معشوق سخت از پیدا کردنش باشه

من البته به کلمه سخت خیلی اعتقاد ندارم، منظورم از سخت در بعضی جاها این هست که نیاز به زمان بیشتری داره و در بعضی جاها منظورم این هست که نیاز به مهار
خب  خب بعد از مدتها یه پست جدید بزارم (از همراه اول سپاسگزام چون دلیل این پست اونه!!!).
از اپراتور تلفن همراه "همراه اول" یه پیامک با این مضمون بهم رسید:
"از این پس جهت اضافه شدن امتیاز قبض پرداختی/شارژ خریداری شده، به حساب باشگاه فیروزه ای خود، لازم است به یکی از دو روش زیر . . . . . . . "
میگه اگه تا سر ماه این کارا رو نکنی امتیازات شما می پره!!!!
خب رفتم داخل نرم افزار "همراه من" و رفتم قسمت باشگاه فیروزه ای و اونجا یه دکمه بود که روش نوشته شده بود امتیاز
به نام تک نوازنده گیتار هستی
سلام جودی عزیز
امیدوارم حال دلت به سبزی بهار در راه باشه. حال همراه و همدل زندگیت بابالنگ دراز عزیز چطوره؟
روزهای بچگی ام با دیدن خوشی ها و عمر کوتاه غم های روزهای تو به لبخندی به وسعت آسمان گذشت. امید و شور و نشاطت، انگیزه ای بود برای حرکت به سمت آینده ای روشن.
راستی از سالی و جولیا چه خبر؟ هنوز هم دوستی اتان پابرجاست یا عمر دوستیتان در همان دوران جامانده؟ سلام گرم مرا به آن ها هم برسان.
همیشه دلتنگ دوباره دیدن
کد دریافت عیدی برای همراه اول 
یکی از بهترین اپراتور های موبایل مربوط به همراه اول میباشد . این اپراتور برای شما در نوروز 98 عیدی در نظر گرفته است . شما میتوانید با اجرای کد ( *98# ) عیدی خود را از همراه اول دریافت نمایید . توجه کنید که پس از زدن کد ستاره 98 مربع عدد شماره یک را وارد نمایید.
ادامه مطلب
جهت هدایت به صفحه ثبت نام سیم کارت همراه اول ، روی عکس زیر ضربه بزنید
در پی ازدحام متقاضیان در برخی مراکز فروش و خدمات تلفن همراه، اپراتور اول اعلام کرد تا هر زمان که مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی تمدید شود، طرح اهدای سیم‌کارت رایگان توسط همراه اول نیز تمدید خواهد شد.

همچنین با توجه به ضرورت حفظ سلامت شهروندان، همراه اول تاکید کرده متقاضیان دریافت سیم‌کارت، از طریق فروشگاه اینترنتی همراه اول به نشانی shop.mci.ir، نسبت به ثبت‌نام سیم‌کار
ارسال 100تخته فرش به سیل زدگان
به نقل قالیشویی ادیب از گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل ازدفاع پرس، جاری شدن سیل در چند استان کشور از آغازین روزهای سال ۱۳۹۸، خسارات سنگینی را به مناطق سیل‌زده وارد آورد و روستاها و شهرهای زیادی را آب فراگرفت. ابتدا برخی مناطق شمال کشور مانند استان‌های مازندران و گلستان دست‌خوش حادثه سیل ویرانگر شدند و سپس استان‌های فارس، لرستان و خوزستان نیز گرفتار بارش‌های شدید و در نتیجه سیل و آبگ
تعمیر آنتن تلفن همراه
یکی از مهمترین قطعات تشکیل دهنده تلفن همراه، آنتن آن می‌باشد. چرا که بدون آنتن، تلفن‌همراه دیگر کارایی قبلی را نخواهد داشت. عدم آنتن دهی تلفن همراه دلایل متعددی دارد؛ از جمله این دلایل می‌توان به عدم سرویس‌دهی از طرف دکل، خرابی سیم کارت، وارد شدن ضربه فیزیکی به تلفن همراه و مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. همیشه در تعمیرات موبایل مراجعه کنندگان در بیشتر مواقع با مشکل آنتن دهی خود مواجه می شوند.
ادامه مطلب
⭕ به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر، از تاریخ ۹۸/۵/۱۹ تا ۹۸/۵/۳۱ تمامی مشترکین همراه اول می‌تونن «یک عدد سیم کارت اعتباری رایگان» دریافت کنن.‌⭕ با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به هر یک از مراکز ارائه خدمات همراه اول می‌تونین «سیم کارت اعتباری رایگان» خودتون رو دریافت و فعال کنین.‌⭕ بسته‌ها و هدایای سیم کارت اعتباری رایگان:۱,۰۰۰ تومان شارژ اولیه۳۰ دقیقه مکالمه به مدت ۳ ماه (هر ماه ۱۰ دقیقه)۸۰۰ مگابایت اینترنت به مدت یک هفته‌⭕ آدرس مراکز
دیدی تو این فیلمای جادوگری، چه‌طور طرف با یکی دو تا حرکت همه‌چیز رو برمی‌گردونه به حالت اول؟ خیال می‌کنی منِ خدا از اون جادوگره تو فیلمه، قدرتم کم‌تره؟ازدست‌رفته‌ها رو واقعا ازدست‌رفته ندون اون‌طور که خودت خیال می‌کنی. تاریخ، مطابق تقدیری که من براش در نظر گرفتم به سمت خیر مطلق حرکت می‌کنه و نه تو و نه هیچ‌کس دیگه‌ای نمی‌تونه جلوی این روند رو بگیره؛ اما برای این که توی این مسیر اذیت نشی بهت توصیه می‌کنم طرف حق باش و از انصاف دور نش
بعد از چند ماه از آمدنم به این شهر، پروندۀ یک بیماری ژنتیکی به دستم رسید، کنارم روی میز بود و داشتم به نقطۀ مبهم پرونده فکر می‌کردم و هم‌زمان تعریف جوهر و هیولا را توی ذهنم مرور می‌کردم و چشمم به تاریخ امتحان که زده بودم روی دیوار روبرو بود و گوشم به صدای زودپز که کِی وقتِ کم کردن شعله‌ست.
چند دقیقه بعد، وقت شستن سبزی و میوه‌ها بود... بعدتر، از یخچال که خواستم رب گوجه بردارم، چشمم افتاد به کاغذی که روی یخچال چسبانده بودم: "تغییر برنامۀ غذایی
عقل اگر بود وطن را غم بن بست نبود
کرونائی که برایش بکند مست نبود
عقل اگر بود همه باهم و همدل بودیم
این مرض مثل شفا یکدل و یکدست نبود
عقل اگر بود نمی رفت کسی در جاده
شخص ویروس چنین غرّه و بدمست نبود
عقل اگر بود جهان وحدت ما را میدید
یک تردّد که خطر دارد و بد هست نبود
عقل اگر بود نبودیم سوار کشتی
و به غرقش هنر و بی هنر همدست نبود
عقل اگر بود یکی بوده همه چون یک مشت
جراتی تا که بماها بزند دست نبود
عقل اگر بود نمی خواند رجز یک ویروس
خوره روح و روان بیشر
رجیستری یا همان شناسه دار کردن تلفن های همراه به منظور مبارزه با قاچاق و واردات غیر قانونی تلفن همراه به هر کشوری است. اگر قصد سفر کردن به ترکیه را دارید و ممکن است اقامت شما بیشتر از 3 ماه باشد ، لازم است که اقدام به رجیستر کردن تلفن همراه خود بکنید.
در صورتی که اقدامات مربوط به رجیستری را انجام ندهید تلفن همراه شما از دسترس خارج شده و دیگر نمیتوانید آن را رجیستر کنید.
ادامه مطلب
آهنگ پیشواز همراه اول و ایرانسل ماکان بند
امروز در وبلاگ بیز موزیک برای شما کاربران عزیز مجموعه کد های آوای انتظار همراه اول و ایرانسل را از گروه پرطرفدار ماکان بند جمع آوری کرده ایم .

امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

ادامه مطلب
آهنگ پیشواز امو بند همراه اول و ایرانسل 
کاربران محترم امروز برای شما مجموعه ای کامل از کد های اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده پر طرفدار امو بند را اماده کرده ایم .
امیدواریم دوست داشته باشید و از این مطلب استفاده کنید .

ادامه مطلب
سوالات استخدامی همراه با پاسخنامه

میخوای تو آزمون استخدامی قبول بشی؟
یکبار برای همیشه قبولی خودت رو تضمین کن و بعد از استخدام تا آخر عمرت آسوده زندگی کن
ما در این مجموعه سعی کردیم تمام سوالات مربوطه استخدامی رو جمع آوری کنیم و همراه با پاسخنامه در اختیار شما عزیزان قرار بدیم
نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی – شامل ۲۳۲ سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات معارف اسلامی – شامل ۶۴۰ نمونه سوال همراه با پاسخنامهنمونه سوالات زبان و ادبیات انگل
نصب برنامه برای اندروید

مجموعه ی کامل نهج البلاغه با ترجمه فارسی به همراه حکمت های صوتی

مجموعه شامل:

- 241 خطبه به همراه ترجمه فارسی تفسیری

- 79 نامه امیرالمومنین به همراه ترجمه فارسی

- 200 حکمت بصورت صوتی(افزایش در نسخه های بعدی)

- والپیپر برگزیده حکمت ها
ترجمه به صورت تفسیری و روان به همراه شرح موضوعی
اشتراک به صورت بند به بند(بند عربی و ترجمه بصورت جداگانه)
دارای فونت های قرآنی و خطی نستعلیق
طرح ثبت تلفن همراه (رجیستری) با هدف جلوگیری از فعالیت گوشی‌های تلفن همراه که از مبادی غیررسمی به کشور وارد می‌شوند، اجرا شده و نرم‌افزار همتا جهت سهولت انجام کلیه امور مربوط به این طرح برای کاربران تلفن همراه، ایجاد شده است.
ادامه مطلب
برای دانلود بهترین آهنگ های ایرانی بر روی لینک های زیر کلیک کنید

دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ علی زند وکیلی بر باد رفته به همراه متن
دانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم به همراه متن
دانلود آهنگ محمدرضا فروتن ژنتیک به همراه متن
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی عشق جنجالی به همراه متن
دانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم به همراه متن
دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام عادلانه نیست به همراه متن
دانلود کاربرگ جامع پیش دبستانی
فرمت فایل : PDF
تعداد صفحات 179 صفحه
شرحی مختصر از فایل :
کاملترین کاربرگ آموزش جامع پیش دبستانی با کیفیت بسیار عالی جهت آشنایی دانش آموزان پیش دبستانی با مفاهیم جامع آماده دانلود و دریافت می باشد توجه فرمایید کاربرگ های مفاهیم جامع برای کل سال تحصیلی می باشد و شما با دانلود پکیج کاربرگ جامع پیش دبستانی از اول تا اخر سال بی نیاز آز هر گونه کاربرگ در زمینه درس اموزش جامع پیش دبستانی خواهید بود جهت دانلود کاملترین
تکنولوژی تلفن همراه ارائه خدمات ارتباط تلفنی به گوشی هایی است که می توانند به جای ثابت ماندن در یک مکان، آزادانه به حرکت درآیند. تلفن های همراه به یک شبکه سلولی زمینی ایستگاه های پایه (سایت های تلفن همراه) وصل می شوند، در حالی که تلفن های ماهواره ای به ماهواره های مداری وصل می شوند.
هر دو شبکه به شبکه تلفن سوئیچینگ عمومی PSTN وصل شده اند تا امکان تماس تلفنی هر تلفن در جهان فراهم شود. در سال 2010 پنج میلیارد اشتراک تلفن همراه در جهان پیش بینی شده بو
مژده   مژده
این با همه فرق دارد
شارژ ویژه همراه اول کاملاریگان
 فقط برای دریافت شارژکافیه است کد 114701را به سر شماره 309203ارسال کنید و در مرحله دوم کدی را که براتون میاد به همون سرشماره یعنی 309203ارسال کنید
پس از ان بسته براتون فعال میشه و کاملا رایگان میباشد
⚡شانستون رو امتحان کنید⚡
هیچ کس تنها نیست   همراه اول
‍‍‍نشر دهید تا دوستانتان نیز سهیم شوند‍‍‍
آهنگ پیشواز مهدی جهانی ایرانسل و همراه اول
کاربران محترم امروز برای شما مجموعه کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده پاپ مهدی جهانی را به صورت کامل آماده کرده ایم.
امید واریم دوست داشته باشید و از این مطلب استفاده کنید.

ادامه مطلب
  کاملترین پکیج سوالات استخدامی بانک‌ها(با بیش از ۱۵۰۰ سوال)
- نام محصول: بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی بانک ها
- مواد امتحانی موجود در این بسته:
مجموعه سوالات دروس تخصصی
90نمونه سوال زبان های برنامه نویسی (همراه با پاسخنامه)
120نمونه سوال اقتصاد (همراه با پاسخنامه)
95 نمونه سوال حسابرسی (همراه با پاسخنامه)
90 نمونه سوال حسابداری (همراه با پاسخنامه)
75نمونه سوال مدیریت مالی (همراه با پاسخنامه)
75 نمونه سوال سیستم عامل (همراه با پاسخنامه)
ادامه مط
کد آهنگ پیشواز همراه اول شهاب مظفری ستایش
برای طرفداران سریال ستایش 3 کد آوای انتظار همراه اول آهنگ پایانی و میانی این سریال را آماده کرده ایم این موزیک با صدای شهاب مظفری است
 پا گذاشتم رو قلبم که له شم ما کوچکا خدامون بزرگه

ادامه مطلب
امیری خامکانی در نطق میان دستور:
اکنون وقت درمان زخم و درد اقتصادی بوده و باید تصمیم ملی بگیریم
نماینده مردم زرند با بیان اینکه امروز زمان اجرای ایده اصلاحات اقتصادی است گفت: اکنون وقت درمان این زخم و درد اقتصادی بوده و نباید بگذاریم کهنه شود. ضمن اینکه باید تصمیمی ملی گرفته و همدل و هم‌زبان شویم.

به گزارش صدای زرند، "حسین امیری خامکانی" نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در صحن علنی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلام
درس یکم:خلوت خود را در همه شئون زندگی حفظ کنیم.
____________مقدمتا عرض شود که:____________
حتما شنیده اید که برخی افراد می گن "باید با خودم خلوت کنم." یا "چند مدتی نمی خوام با کسی در ارتباط باشم."این نشون می ده که آدما از زندگیشون عقب افتادن.یا واضح تر بگم سرعت زندگی روزمره امکان درک و تحلیل وقایع رو از اونها گرفته.این را هم حتما شنیده اید که "انسان موجودی اجتماعی ست."،بله اما در کدام شان و در کدام جایگاه؟اصلا چه لزومی دارد که انسان موجودی اجتماعی باشد؟آدم ه
نقد رمان من پیش از تو

نقد کتابویژه ها
نقد رمان من پیش از تو : دور کامل سبک زندگی خانوادگی و سبک زندگی جوانان اروپا و آمریکا

نقد رمان من پیش از تو نوشته ی جوجو مویز و ترجمه مریم مفتاحیزندگی در غرب را نه آن گونه که تصور ماست،بلکه آن طور که واقعیت است را می توانید در کتاب های داستانی شان ببینید.(البته اگر کسی مایل باشد که ببیند)
انسان های غربی پر شده اند از«خودشان».فرقی ندارد،پیر و جوانشان دنبال این هستند که «من» شان را چگونه لذت مند جلو ببرند.
د
اگر از آن دسته از عکاسان باشید که برای عکس برداری و ثبت تصاویر برنامه ریزی مشخصی ندارند و اصطلاحا خویش فرما هستند حتما مواقعی هست که در زمان عکاسی اصلا آمادگی لازم را نداشته اید و فرصت خوبی را از دست داده اید.حتما برای شما نیز پیش آماده که در حین عکاسی آرزو کرده باشید که ای کاش فلان وسیله را همراه خود داشتین یا اگر مثلا فلان وسیله نیز همراه شما بود چقدر بهتر می توانستید عکس بگیرید. امروز ما در این پست به این موضوع خواهیم پرداخت که چه وسیله های
آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول آرون افشار
امروز در وبلاگ بیز موزیک، برای شما دوستان گرامی مجموعه کامل کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول خواننده محبوب و خوش صدای ایرانی ( آرون افشار ) را گردآوری کرده ایم.
امیدواریم موردپسند شما عزیزان قرار بگیرد.

ادامه مطلب
 اینترنت ارزان ایرانسل و همراه اول
✅ایرانسل
یک ماهه 
1 گیگ 9200 ت با 100 مگ هدیه
2 گیگ 12300 ت با 200 مگ هدیه
3 گیگ 14300 ت با 300 مگ هدیه
4 گیگ 16200 ت با 400 مگ هدیه
5 گیگ 18250 ت با 500 مگ هدیه
7 گیگ 21700 ت با 700 مگ هدیه
10 گیگ 26000 ت با یک گیگ هدیه
✅همراه اول
1 گیگ ⬅️یک ماهه⬅️7800 ت
5 گیگ ⬅️یک ماهه ⬅️11800 ت
برای سفارش از سایت زیر مراجعه کنین :
http://sharjday.ir
 اینترنت ارزان ایرانسل و همراه اول
✅ایرانسل
یک ماهه 
1 گیگ 9200 ت با 100 مگ هدیه
2 گیگ 12300 ت با 200 مگ هدیه
3 گیگ 14300 ت با 300 مگ هدیه
4 گیگ 16200 ت با 400 مگ هدیه
5 گیگ 18250 ت با 500 مگ هدیه
7 گیگ 21700 ت با 700 مگ هدیه
10 گیگ 26000 ت با یک گیگ هدیه
✅همراه اول
1 گیگ ⬅️یک ماهه⬅️7800 ت
5 گیگ ⬅️یک ماهه ⬅️11800 ت
برای سفارش از سایت زیر مراجعه کنین :
http://sharjday.ir
همه ما می دانیم که موسیقی غذای روح است و گوش دادن به آن باعث تخلیه احساسات و هیجانات ما خواهد شد به عنوان مثال زمانی که شاد هستید گوش دادن و دانلود آهنگ شاد می تواند این هیجان شما را تقویت کنند و حس خوبی به شما بدهد. این مسئله همینطور در مورد آهنگ های غمگین نیز صادق است، وقتی فردی بر اثر مشکلات عدیده زندگی دچار غم و اندوه میشود گوش دادن به آهنگ غمگین میتواند احساس غم را در او تقویت کرده و باعث تخلیه بیشتر هیجانات و احساسات غمگین فرد شود و او به
قابل توجه کلیه مسافرین گرامی و متقاضیان ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری
به دلیل انجام عملیات بروزرسانی در سامانه "اظهارنامه گمرکی (تلفن همراه) در حال حاضر  ثبت تلفن همراه مسافری امکان پذیر نمی باشد.
به محض اتمام بروزرسانی مراتب طی اطلاعیه تکمیلی از همین طریق اطلاع رسانی می گردد.
چقدر رنگ‌ و بوی غربت گرفته  دلتنگی این روزهایم وقتی نمی‌دانم حتی برای کیست اصلا ناف این روزها را با همین دلتنگی بریده‌اند سر دلتنگی را به هر کار کوچک و بزرگ گرم می‌کنی خسته‌اش می‌کنی خشن‌اش می‌کنی به نفس‌نفس‌اش می‌اندازی آنقدر که ناگهان صدای خش‌خش استخوان‌هایش را می‌شنوی درست شبیه عابری که جان برگ‌های خشکیده را  زیر پا می‌گذارد  و بی‌‌تفاوت می‌گذرد... دلتنگی خودش را می‌کِشد می‌کِشد که خستگی در کند اما بدتر کِش می‌آید  کِش می
هدایای دوشنبه سوری همراه اول ( اینترنت )
هدیه ی دوشنبه سوری همراه اولی ها از ساعت از هم اکنون با گرفتن کد؛  *100*641#حجم اینترنت هدیه هم شانسیهاستعلام باکدِ*100*540#اینترنت رایگان همراه اول
در آخرین 2شنبه هر ماه، می‌توانید با شماره‌گیری کد زیر از 100 مگابایت تا 100 گیگابایت اینترنت رایگان بگیرید#انتشاردهید❇️شارژرایگان میخوای بیا تو❇️کانال تلگرامی ماhttps://t.me/joinchat/AAAAADvSoDH2zbJnbrjBRw
❇️ کانال شارژمادر #تلگرام #سروش@mci_irancell_rrightel
در حالی که صحبت از بهینه سازی جستجو برای برنامه های تلفن همراه، اولین چیزی که در ذهن می آید ASO (App Store Optimization) است. با این حال، آیا می دانید که حتی می توانید از جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) برای افزایش بارگیری برنامه های تلفن همراه خود استفاده کنید؟ صفحه های نمایه تلفن همراه در صفحه های موتور جستجو نمایش داده نمی شوند، همانطور که صفحات وب انجام می دهند. با این حال، ASO و جستجوگرها برای هر دو برنامه، برای ارتقاء برنامه های تلفن همراه شما مهم
دلایل بروز سندرم شیر سمی
علل به وجود آمد سندرم شیر سمی، همراهی عفونت ژنی شیر با عفونت سر پستانک ها و یا تورم حاد پستانی همراه با استرپتوکوکی (که معمولا عفونت های استرپتوکوکی با تورم مزمن پستان ها (colibacillary) همراه می باشد) است.
مشاوره و آموزش درمان بیماری های سگ 
افزایش سطح آلودگی های باکتریایی در شیر سگ ماده یکی از اصلی ترین علل سندم شیر سمی است که به دلیل ورود مواد سمی از طریق خون به شیر مادر می باشد و  معمولا پس از زایمان و همراه با تورم پستان
امام‌صادق‌علیه‌السلام:لایقبل‌الله‌عملا‌الا‌بمعرفه‌ولا‌معرفه‌الا‌بعمل.
وقتی‌عمل‌قبول‌میشود‌که‌همراه‌باشناخت‌ومعرفت‌باشد،‌واز‌آن‌طرف‌اگر‌کسی‌اعمال‌خوب‌را‌بشناسد‌‌ولی‌به‌آن‌عمل‌نکند،‌این‌شناخت‌ومعرفت‌فایده‌‌ای‌برای‌او‌ندارد.
رمضانعلی سبحانی فر در ارزیابی خود درباره کاهش قیمت تلفن همراه در بازار گفت: پیش از بررسی این موضوع باید گفت افزایش قیمت تلفن همراه دو دلیل داشت.
وی با اشاره به تاثیر افزایش نرخ ارز در افزایش قیمت تلفن همراه، تاکید کرد: همچنین در کنار این موضوع بحث شرکت های وارد کننده تلفن همراه مطرح بود که برخی از این شرکت های در فهرست سیاه تعزیرات قرار گرفتند.
این نماینده بیان داشت: این شرکت ها ارز ۴۲۰۰ تومانی اخذ کردند، اما تلفن همراه به کشور وارد نکردند و ی
به نام خدا

سلام دوستان
به
وبلاگ خودتان خوش آمدید، در اکثر نرم افزارها امکان خرید شارژ مستقیم
همراه اول وجود دارد در حالی که ممکن است شما به کد شارژ همراه اول نیاز داشته
باشید. در این آموزش قدم به قدم خرید کد شارژ همراه اول را با استفاده از نرم
افزار 7030 به شما عزیزان آموزش خواهم داد. مراحل نصب و استفاده از این
نرم افزار بسیار آسان است.
ادامه مطلب
هر چه قدر گوشی های موبایل، همراه با عصر مدرن پیشرفت میکنند، مهاجمین نیز نقشه های بیشتری را برای آسیب رساندن به تلفن های همراه طراحی میکنند. این حملات میتواند از طریق پیام های کوتاه، نامه های الکترونیکی و سایر راه های ارتباطی برای شما ایجاد مشکل کند. هم اکنون قصد داریم ترفندهای این مهاجمین را برای شما بازگو کرده و راههای رفع آنها را نیز مطرح کنیم.
ادامه مطلب
آهنگ پیشواز رضا بهرام همراه اول و ایرانسل 
امروز برای شما کاربران محترم مجموعه کد های آهتگ پیشواز همراه اول و ایرانسل از رضا بهرام خواننده پاپ را آماده کرده ایم .
امیدوارم برای شما مفید بوده و از این مطالب استفاده کنید .

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها